Veeam S3 Bulut Depolama Çözümü

Veeam S3 Bulut Depolama Çözümü

Veeam S3 Bulut Depolama Çözümü, FixCloud tarafından 100% Yerli Ar-Ge ile geliştirilen S3 Uyumlu Nesne Depolama (S3 Compatible Object Storage) teknolojisini kullanan “bulut tabanlı veri yedekleme & depolama” hizmetidir. 

Veeam Backup and Replication‘a (VBR) entegre olarak kullanılan bu disk alanı, işletmeler için bulut tabanlı yedekleme çözümünü hızlı ve ekonomik bir şekilde sağlar. Özellikle KVKK kapsamında verilerini yurt dışına çıkarmak istemeyen ancak bulut depolama teknolojilerinin esnekliğine, hız ve güvenliğine ihtiyaç duyan işletmeler için uygun bir çözümdür. 

Bu web seminerimizde Veeam Backup and Replication v10 ‘un yeni özelliklerinden Immutable ‘yi kullanarak ve ek bir yazılım gerektirmeden 3-2-1 kuralına uygun sunucu yedeklerinin bir kopyasını bulutta saklanmasını detaylandıracağız. 

Son dönemde artan fidye yazılımları ve siber saldırılara karşı en etkin veri koruması nasıl sağlanır? Uygulamalı olarak inceleyeceğiz bu web seminerine sizleri de bekliyoruz. 

Web seminerine katıl ve etkinlik sonu yapacağımız çekilişte 300TL değerindeki amazon.com.tr hediye çekini kazanma şansı yakala.


  ETKİNLİK TARİHİ VE SAATİ

10.11.2020 10:00 - 10.11.2020 11:00

  ETKİNLİK YERİ

ZOOM / Istanbul / Turkey

ETKİNLİK HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN

Telefon

08508001484

Twitter Hashtag

#cozumparkwebcast

 

Etkinlik düzenlenmiştir.

Sosyal medyada paylaş

Sponsor olmak ister misiniz?

Sponsor olmak istiyorum

Mail listemize kayıt olarak etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.