Tüm Kurumsal Uygulamalarınıza, Uzaktan Erişerek Çalışmak için, F5 Networks APM Yeter!

Tüm Kurumsal Uygulamalarınıza, Uzaktan Erişerek Çalışmak için, F5 Networks APM Yeter!

Günümüzde hızla yaygınlaşan uzaktan çalışma iş modellerinde, firma çalışanları, müşterileri ve iş ortakları; kısacası tüm paydaşlarıyla birlikte, uzaktan erişim otomasyonu için ideal ve güvenli ortamı F5 Networks APM Platformu tek başına sağlar.

 

APM Nedir? 

Access Policy Manager, F5 Networks BIG- IP platformunun yazılım bileşenidir ve ayrı bir modül olarak yapılandırılır. Bu modül, kurumların Erişim ve Yetkilendirme politikalarını merkezi olarak yönetmelerini, şirket içi/ özel ve genel bulut ortamlarındaki kurumsal uygulamalara, kaynaklara ve servislere güvenli erişim otomasyon imkanı sağlar.


APM, kullanıcıların sisteminde herhangi bir değişiklik veya yapılandırma yapmadan, kimlik doğrulaması ve denetimlerini yapmak için de, başka bir araca ihtiyaç duymadan tümleşik olarak tam bir çözüm paketi sunar Bu yönüyle, çalışanlara, müşterilere ve dış kaynak paydaşların tümü için birlikte çalışma esnekliği ve otomasyon sağlamaktadır. Standart AAA yöntemlerini kullanarak kimlik doğrulaması, yetkilendirme ve hesap oluşturma servislerini kolayca yönetebilirsiniz. LDAP dizinleri, Microsoft Active Directory, RADIUS sunucuları ve HTTP kimlik doğrulamasını özelliklerini kolaylaştırbilirsiniz..


  ETKİNLİK TARİHİ VE SAATİ

31.03.2020 14:00 - 31.03.2020 15:00

  ETKİNLİK YERİ

Online / Istanbul / Turkey

  KONUŞMACILAR

Hakan Uzuner , Aydın Nair

ETKİNLİK HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN

Telefon

08508001484

 

Etkinlik düzenlenmiştir.

Sosyal medyada paylaş

Sponsor olmak ister misiniz?

Sponsor olmak istiyorum

ETKİNLİK SPONSORLARI

Sponsor

Mail listemize kayıt olarak etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.