Microsoft Teams ile Üretkenliğinizi Arttırın

Microsoft Teams ile Üretkenliğinizi Arttırın

Üretkenliğin en temel gereksinimlerinden birisi ekipler arasındaki iletişimdir. Daha hızlı, mekan bağımsız, mobil bir hayata imkan sunan online toplantı, etkinlik, seminer ve benzeri alt yapılar sayesinde hedeflerimize çok daha hızlı bir şekilde ulaşabiliriz. Uzun yıllardır kullanılan dijital altyapılar ve bunların sağladığı iletişim teknolojileri sayesinde özellikle pandemi döneminde geleneksel olarak yapmaya alışkın olduğumuz pek çok hizmetin online olarak sunulduğunu gördük. Eğitimler, toplantılar, etkinlikler, konserler derken online iletişim pandemi döneminde yeni bir normal haline geldi. Şirketlerde gerek kendi iç süreçlerini gerekse müşterilerine sunduğu hizmetleri ve servisleri bu yeni teknolojilere hızlı bir şekilde adapte etti. 

 

Bizlerde özellikle bu web seminerinde bu dijital dönüşümün en çok konuşulan ürünlerinden birisi olan Microsoft Teams ile nasıl daha başarılı bir online iletişim alt yapısı kurabileceğinizi detaylandıracağız.

 

Kullanmanız gereken lisans tiplerinden donanım cihazlarına, gerekli olan kullanıcı eğitimlerinden aklınıza gelebilecek her türlü soruya yanıt bulacaksınız.

 

Eğer sizlerde Microsoft Teams ile şirketinizdeki üretkenliği artırmak istiyorsanız bu web seminerini kaçırmayın.


Tüm katılımcılarımıza 6 aylık ücretsiz Teams Trial lisansı verilecektir. 


  ETKİNLİK TARİHİ VE SAATİ

19.11.2020 10:00 - 19.11.2020 11:00

  ETKİNLİK YERİ

Microsoft Teams / Istanbul / Turkey

ETKİNLİK HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN

Telefon

08508001484

Twitter Hashtag

#cozumparkwebcast

 

Etkinlik düzenlenmiştir.

Sosyal medyada paylaş

Sponsor olmak ister misiniz?

Sponsor olmak istiyorum

Mail listemize kayıt olarak etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.