Kurumlar Bulut Çağına Fusion Cloud ile Hazırlanıyor

Kurumlar Bulut Çağına Fusion Cloud ile Hazırlanıyor
Bulut bilişim, talebe göre hizmetlerin ölçeklendirmesini kolaylaştırıyor ve yazılım aracılığıyla yönetilen ICT kaynaklarını, yeni gereksinimler ortaya çıktıkça çok hızlı bir şekilde yeniden düzenleyebiliyor. Bulut bilişimin hedefini, minimum servis sağlayıcı etkileşimi ile yazılım API'ler aracılığıyla dinamik olarak yukarı veya aşağı ölçeklendirilmesi olarak tanımlayabiliriz. Bu temele dayalı olarak, bulut bilişim yeni uygulama sınıflarını ortaya çıkartıyor, daha önce mümkün olmayan hizmetleri sunuyor ve iş dünyasına potansiyel yeni açılımlar getiriyor.
İş dünyasının bu yeni ihtiyaçlarını karşılamak için, Huawei Enterprise, yeni nesil kurumsal Full Stack özel bulut çözümü FusionCloud platformunu çözüm olarak sunuyor. “Tekil bir bulut” olan bu çözüm, tekil veri merkezi ve platform mimarisiyle, bulut altyapılarının yenilenmesini ve işletmelerin yeni bulut çağına doğru ilerlemesine yardımcı olmayı hedefliyor. FusionCloud, bulut işletim platformu dahilinde özel bir servis kullanarak büyük veri servisini de kullanıcılara sunuyor.
Bu web seminerimizde, gelişmiş bulut teknolojileri ile birlikte gelecekte neler olabileceğine dair bilgilerimizi paylaşacağız. Huawei Enterprise Türkiye IT Çözüm Mimarı Cüneyt Gürses ve ÇözümPark Bilişim Portalı Kurucusu Hakan Uzuner’ in konuşmacı olarak sizlerle olacağı bu etkinliğimize kayıt olmayı unutmayınız.’

  ETKİNLİK TARİHİ VE SAATİ

13.12.2018 10:00 - 13.12.2018 11:00

  ETKİNLİK YERİ

Online / Istanbul / Turkey

ETKİNLİK HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN

Telefon

08508001484

 

Etkinlik düzenlenmiştir.

Sosyal medyada paylaş

Sponsor olmak ister misiniz?

Sponsor olmak istiyorum

Mail listemize kayıt olarak etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.