Kamu Bilgi ve İletişim Teknolojileri Konferansı

Kamu Bilgi ve İletişim Teknolojileri Konferansı
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı himayesindeki Bilişim Vadisi ve EFF Organizasyon Limited Şirketi'nin 9 Ekim 2019'da Bilişim Vadisi'nde 500 üst düzey yöneticinin katılımı ile gerçekleştireceği Kamu Bilgi ve İletişim Teknolojileri Konferansı Marmara bölgesinin en etkili Bilgi ve İletişim Teknolojileri Etkinliği ve en büyük Kamu-Özel sektör buluşması olmaya aday gösteriliyor.

Dijital Dönüşüm, Dijital Dönüşüm Yol Haritası, Endüstri 4.0, Yapay Zeka, IoT Teknolojisi ve Stratejileri, Akıllı Şehirler, Endüstriyel Akıllı Üretim, Siber Güvenlik, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu, Dijital Para Birimleri ve Teknolojileri, Son Teknoloji Deneyimleri gibi konuların tartışılacağı etkinlikte; Türkiye Cumhuriyeti Bakanlıklarından, Belediyelerden, Üniversitelerden, İdare Başkanlıklarından, Sanayi Odaları ve Ticaret Odalarından, Teknoloji Sağlayıcı firmalardan, Son Kullanıcı firmalardan, Operatörlerden, Bankalardan ve daha birçok ilgili sektör ve yöentimlerinden katılımcılar bulunacaktır.

Konuşmacılar arasında;
T.C. Sağlık Bakanlığı, M. Fatih Ulucam, Sistem Yönetimi ve Bilgi Güvenliği Dairesi Başkanı, İstanbul Sanayi Odası, Adnan Dalgakiran, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Emre Öğütcen, Bilgi İşlem Dairesi Başkanı,
Türkiye Bilişim Derneği Yönetim kurulu Başkanı Rahmi Aktepe ve ENOSAD, Huseyin Halici, Yönetim Kurulu Başkanı gibi alanında uzman üst düzey yöneticiler ve Kamu Temsilcileri bulunmaktadır.

  ETKİNLİK TARİHİ VE SAATİ

09.10.2019 09:00 - 09.10.2019 17:00

  ETKİNLİK YERİ

Bilişim Vadisi - Gebze / Kocaeli / Turkey

ETKİNLİK HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN

Telefon

90 (212) 659 5464

Websitesi

www.gictc.net

 

Etkinlik düzenlenmiştir.

Sosyal medyada paylaş

Sponsor olmak ister misiniz?

Sponsor olmak istiyorum

Mail listemize kayıt olarak etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.