IWD Antalya 2020

IWD Antalya 2020

Bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceğimiz IWD Antalya’20 etkinliğimizde yine birbirinden değerli konuşmacıların sunumları ve sektör temsilcileri ile online ortamda tanışma imkanı sizleri bekliyor!


International Women’s Day (IWD) kapsamında, tüm dünyada Google Geliştirici Grupları tarafından her yılın Mart - Nisan aylarında ve bu sene Mayıs ayında da gerçekleştirilen, kadınların bilişim dünyasındaki farkındalığını ve yetkinliklerini artırmak amacıyla düzenlenen erkek/kadın herkesin katılımına açık olan bir teknoloji ve girişimcilik etkinliğidir.


Women Techmakers (WTM) topluğu nedir ?

Daha fazla kadının bilim, teknoloji, mühendislik ve benzeri sektörlerde yer almasını teşvik etmek amacıyla etkinlikler düzenleyen ve Google tarafından desteklenen uluslararası bir topluluktur.

Dünya üzerindeki bir çok WTM topluluğu gibi biz de bu amaca değer katmak, Türkiye’deki kadın girişimci, tasarımcı, geliştiricileri, bilişimcileri bir araya getirmek için 2017 yılında WTM Antalya'yı kurduk.


Youtube üzerinden gerçekleştireceğimiz canlı yayın hatırlatması için "Hatırlatıcı oluştur" ile bildirim alabilirsiniz, Youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın! :)


Tüm sosyal medya platformlarından @gdgantalya hesaplarımızı ziyaret edebilirisiniz...

  ETKİNLİK TARİHİ VE SAATİ

10.05.2020 10:00 - 10.05.2020 18:00

  ETKİNLİK YERİ

Online / Antalya / Turkey

ETKİNLİK HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN

 

Etkinlik düzenlenmiştir.

Sosyal medyada paylaş

Sponsor olmak ister misiniz?

Sponsor olmak istiyorum

Mail listemize kayıt olarak etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.