İş Fikri Olan Startuplar Bu Etkinlik Sizin İçin!

İş Fikri Olan Startuplar Bu Etkinlik Sizin İçin!
Vizyonumuz; İzmir ekonomisinin reel sektörlerine katkı yapan global, entegre ve kendi alanında lider olan bir yatırımcı ve girişimci platformu oluşturabilmek.

Misyonumuz; Girişimcilere teknoloji, uzmanlık ve faizsiz finans yatırımı yapan yatırımcı prensiplerini bir araya getirerek yüksek getirili ve varlığa dayalı alternatif yatırım imkanı sunabilmek.


İyi bir fikri olan girişimciler, fikirlerini hayata geçirme aşamasında en çok finansman ve sermaye sıkıntısı yaşamakta, bu da girişimcilerimizin fikirlerini hayata geçirmelerine engel olmaktadır.
Son dönemde parlak iş fikirlerinin hayata geçirilmesini destekleyen “melek yatırımcılık” ve “risk sermayedarlığı” kavramlarının ortaya çıkışı, girişimcilerin umudu olmuştur.

Ülkemizde de son yıllarda melek yatırımcılık ve risk sermayesi desteği alarak hayata geçirilmiş pek çok proje bulunmakta olup bu sayede, ses getiren büyük başarı hikayeleri ortaya çıkmıştır.

Bu kapsamda, İzmir’de girişimcilik ekosistemini geliştirmeye yönelik yaptığımız çalışmalarımız doğrultusunda, melek yatırımcı, risk sermayedarları ve girişimcilerin yollarının birbirleriyle nasıl kesiştiği, yatırım kararının hangi aşamalardan sonra alındığı gibi konularda deneyim kazanmak üzere, Türkiye’nin önde gelen yatırımcı ve girişimcilerinin katılımıyla; “Startup Deck ” adına bir etkinlik olmasını hedefliyoruz.

  ETKİNLİK TARİHİ VE SAATİ

05.11.2019 13:30 - 05.11.2019 18:00

  ETKİNLİK YERİ

Türkan Saylan Kültür Merkezi / Izmir / Turkey

ETKİNLİK HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN

 

Etkinlik düzenlenmiştir.

Sosyal medyada paylaş

Sponsor olmak ister misiniz?

Sponsor olmak istiyorum

Mail listemize kayıt olarak etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.