IFINTEC Finans Teknolojileri Konferansı ve Sergisi

IFINTEC Finans Teknolojileri Konferansı ve Sergisi
IFINTEC Finans Teknolojileri Konferansı ve Sergisi, 09-10 Nisan 2019 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecektir. IFINTEC Konferansı, Bankacılık Teknolojileri, Bankacılık Çözümleri ve Finans Teknolojileri alanında EMEA bölgesinin en büyük konferanslarından birisidir.

Bireysel Bankacılık, Dijital Bankacılık, Ödeme Sistemleri, Bankacılık Teknolojileri, Bankacılık BT Çözümleri, Dijital Dönüşüm, Finans Teknolojileri, Bankacılık Çözümleri, Bankacılık BT Altyapısı, Büyük Veri, İş Zekâsı, Güvenli Bankacılık ve Risk Yönetimi konferansın başlıca konu başlıklarıdır.

900+ katılımcı, 15+ ülkeden katılım, 30+ konuşmacı, 30+ konuşma oturumu ile IFINTEC 2018 Konferansı çok başarılı olarak düzenlenmiştir. IFINTEC 2019 Konferansı’na Türkiye’den ve dünyanın birçok ülkesinden yoğun katılım beklenmektedir. IFINTEC kaçırılmaması gereken bir konferanstır.

IFINTEC Konferansı, konuşmacıların tecrübelerini, bilgi birikimlerini, vizyonlarını ve gelecek öngörülerini ziyaretçilerle paylaştığı bir platform sunmaktadır. Türkçe ya da İngilizce olarak yapılacak olan konferans konuşmaları simültane olarak Türkçe ya da İngilizce ’ye çevrilecektir. Konferans sergi alanında sponsor firmaların tanıtım alanları bulunacaktır. Konferansa katılan sponsorlar çözümlerini ziyaretçilere tanıtma imkânı bulacaklardır.

  ETKİNLİK TARİHİ VE SAATİ

09.04.2019 08:30 - 10.04.2019 18:00

  ETKİNLİK YERİ

istanbul / Istanbul / Turkey

ETKİNLİK HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN

 

Etkinlik düzenlenmiştir.

Sosyal medyada paylaş

Sponsor olmak ister misiniz?

Sponsor olmak istiyorum

Mail listemize kayıt olarak etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.