IFINTEC Finans Teknolojileri Konferansı ve Sergisi

IFINTEC Finans Teknolojileri Konferansı ve Sergisi
IFINTEC Finans Teknolojileri Konferansı ve Sergisi, 08-09 Mayıs 2018 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecektir. IFINTEC, Bankacılık Teknolojilerine, Bankacılık Çözümlerine ve Finans Teknolojilerine odaklanan bir konferanstır. IFINTEC Konferansı, bankacılık teknolojileri ve finans teknolojileri alanında EMEA bölgesinin en büyük konferanslarından birisidir. Bankacılık Teknolojileri, Finans Teknolojileri, Bireysel Bankacılık, Dijital Bankacılık, Ana Bankacılık, Yeni Nesil Bankacılık, Mobil Bankacılık, Şubesiz Bankacılık, Ödeme Sistemleri, Şube Otomasyonu, Güvenli Bankacılık, Bankacılık BT Çözümleri, Bankacılık BT Altyapısı, Büyük Veri, CRM ve Risk Yönetimi konferansın başlıca konu başlıklarındandır.

900+ katılımcı, 15+ ülkeden katılım, 30+ konuşmacı, 30+ konuşma oturumu ile IFINTEC 2017 Konferansı çok başarılı olarak düzenlenmiştir. IFINTEC 2018 Konferansı’na Türkiye’den ve dünyanın birçok ülkesinden yoğun katılım beklenmektedir. IFINTEC kaçırılmaması gereken bir konferanstır.

IFINTEC Konferansı, konuşmacıların tecrübelerini, bilgi birikimlerini, vizyonlarını ve gelecek öngörülerini ziyaretçilerle paylaştığı bir platform sunmaktadır. Türkçe ya da İngilizce olarak yapılacak olan konferans konuşmaları simültane olarak Türkçe ya da İngilizce’ye çevrilecektir. Konferans sergi alanında sponsor firmaların tanıtım alanları bulunacaktır. Konferansa katılan sponsorlar çözümlerini ziyaretçilere tanıtma imkanı bulacaklardır.

IFINTEC Konferansı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için konferans web sitesini ziyaret edebilirsiniz: www.ifintec.com

  ETKİNLİK TARİHİ VE SAATİ

08.05.2018 09:30 - 09.05.2018 16:30

  ETKİNLİK YERİ

Radisson Blu Hotel, İstanbul Şişli / Istanbul / Turkey

ETKİNLİK HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN

Telefon

+90 850 460 10 77

 

Etkinlik düzenlenmiştir.

Sosyal medyada paylaş

Sponsor olmak ister misiniz?

Sponsor olmak istiyorum

Mail listemize kayıt olarak etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.