IFINTEC Finans Teknolojileri Konferansı Ve Sergisi

IFINTEC Finans Teknolojileri Konferansı Ve Sergisi
IFINTEC Finans Teknolojileri Konferansı ve Sergisi, 09-10 Mayıs 2017 tarihlerinde Steigenberger Hotel Maslak İstanbul’da düzenlenecektir. IFINTEC, Bankacılık Teknolojilerine, Bankacılık Çözümlerine ve Finans Teknolojilerine odaklanan bir konferanstır. IFINTEC Konferansı, bankacılık çözümleri ve finans teknolojileri alanında EMEA bölgesinin en büyük konferanslarından birisidir. Bankacılık Teknolojileri, Finans Teknolojileri, Bireysel Bankacılık, Ana Bankacılık, Yeni Nesil Bankacılık, Mobil Bankacılık, Evrensel Bankacılık, Şubesiz Bankacılık, Ödeme Sistemleri, Şube Otomasyonu, Güvenli Bankacılık, Bankacılık BT Sistemleri, Dijital Transformasyon, CRM, Kredi Yönetimi, Kredi Risk Yönetimi, Suistimal Önleme, Yönetişim Risk Uyumluluk ve Sigortacılık Teknolojileri konferansın başlıca konu başlıklarındandır.

850+ katılımcı, 15+ ülkeden katılım, 40 konuşmacı, 35+ konuşma oturumu ile IFINTEC 2016 Konferansı çok başarılı olarak düzenlenmiştir. IFINTEC 2017 Konferansı’na Türkiye’den ve dünyanın birçok ülkesinden yoğun katılım beklenmektedir. IFINTEC kaçırılmaması gereken bir etkinliktir.

IFINTEC Konferansı, konuşmacıların tecrübelerini, bilgi birikimlerini, vizyonlarını ve gelecek öngörülerini ziyaretçilerle paylaştığı bir platform sunmaktadır. Türkçe ya da İngilizce olarak yapılacak olan konferans konuşmaları simültane olarak Türkçe ya da İngilizce’ye çevrilecektir. Konferans sergi alanında sponsor firmaların tanıtım alanları bulunacaktır. Konferansa katılan sponsorlar çözümlerini ziyaretçilerine tanıtma imkanı bulacaklardır.

IFINTEC Konferansı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için konferans web sitesini ziyaret edebilirsiniz: www.ifintec.com

  ETKİNLİK TARİHİ VE SAATİ

09.05.2017 09:00 - 10.05.2017 17:00

  ETKİNLİK YERİ

Steigenberger Hotel Maslak Istanbul

ETKİNLİK HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN

 

Etkinlik düzenlenmiştir.

Sosyal medyada paylaş

Sponsor olmak ister misiniz?

Sponsor olmak istiyorum

Mail listemize kayıt olarak etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.