IFINSEC Finans Sektörü BT Güvenlik Konferansı ve Sergisi

IFINSEC Finans Sektörü BT Güvenlik Konferansı ve Sergisi
IFINSEC Finans Sektörü BT Güvenlik Konferansı ve Sergisi (www.ifinsec.com) 13-14 Kasım 2018 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecektir. IFINSEC, finans sektörü için BT Güvenlik teknolojileri ve çözümlerine odaklanmış olan global ve niş bir konferanstır. IFINSEC Konferansı, kendi kategorisinde EMEA bölgesindeki en önemli konferanslardan birisidir. 500+ katılımcı, 30+ konuşmacı, 30+ konuşma oturumu ile, IFINSEC 2017 Konferansı çok başarılı olarak düzenlenmiştir. IFINSEC 2018 Konferansı’na Türkiye’den ve dünyanın birçok ülkesinden yoğun katılım beklenmektedir.

BT Güvenliği, Bilgi Güvenliği, Network Güvenliği, Büyük Veri Güvenliği, Mobil Güvenlik, Uygulama Güvenliği, Web Güvenliği, Kimlik ve Erişim Yönetimi, Son Kullanıcı Güvenliği, Veritabanı Güvenliği, Bulut Güvenliği, BT Yönetişim, BT Uyumluluk, BT Denetim ve BT Risk Yönetimi konferansın ana konu başlıklarıdır.

IFINSEC Konferansı, konuşmacıların tecrübelerini, bilgi birikimlerini, vizyonlarını ve gelecek öngörülerini ziyaretçilerle paylaştığı bir platform sunmaktadır. Türkçe ya da İngilizce olarak yapılacak olan konferans konuşmaları simültane olarak Türkçe ya da İngilizce’ye çevrilecektir.

Konferans sergi alanında sponsor firmaların tanıtım alanları bulunacaktır. Konferansa katılan sponsor firmalar çözümlerini ziyaretçilerine tanıtma imkanı bulacaklardır.

IFINSEC Konferansı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için konferans web sitesini ziyaret edebilirsiniz: www.ifinsec.com

  ETKİNLİK TARİHİ VE SAATİ

13.11.2018 08:30 - 14.11.2018 18:00

  ETKİNLİK YERİ

Radisson Blu Hotel, İstanbul Şişli / Istanbul / Turkey

ETKİNLİK HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN

Telefon

+90 850 460 10 77

 

Etkinlik düzenlenmiştir.

Sosyal medyada paylaş

Sponsor olmak ister misiniz?

Sponsor olmak istiyorum

Mail listemize kayıt olarak etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.