ideal IDM Kimlik Yönetim Çözümü ile Dijital Dönüşümünüzü Hızlandırın

ideal IDM Kimlik Yönetim Çözümü ile Dijital Dönüşümünüzü Hızlandırın

Günümüz iş dünyasında kullanılan bilgi teknolojilerinin daha fazla kullanıcı, uygulama ve veriyi bir araya getirmesiyle birlikte, bu bağlantılar daha fazla güvenlik açığını da oluşturmakta. Kimliğin güvenli yönetimi ve uygulamalar arası kimlik senkronizasyonun otomatikleşmesi, dijital dönüşümünüzü daha hızlı gerçekleştirmenin ve riski azaltmanın en kolay yoludur.


Data Market, kuruluşundan bu yana dünya çapında gerçekleştirdiği teknolojiler arası entegrasyon yetkinliklerini, proje çeşitliliği deneyimlerini kendi ArGe ekibini kurarak ürünleştiren bilişim sektörünün lider firmalarından birisidir.  Kimlik Yönetimi ürünleri “ideal IDM” ile işletmelere yerli kaynaklarla çözüm gerçekleştirmenin avantajını sunmaya devam ediyor.

 

Bu seminerde Data Market, Kimliğin Güvenli Yönetimi’nin Temellerinden başlayarak, İşletmenizde Kimlik Yönetimi Projesi Gerçekleştirmenin Teknik ve Süreçsel Adımlarını, “ideal IDM” ’in Bilgi Teknolojileri Operasyon Yönetimine Sağladığı Kolaylıkları ve Regülasyonlar Karşısında Kazanacağınız Avantajları referans proje örneklemeleri ile ortaya koyarak tüm detayları ile aktarıyor olacak.

  ETKİNLİK TARİHİ VE SAATİ

07.09.2021 14:00 - 07.09.2021 15:00

  ETKİNLİK YERİ

zoom.us / Istanbul / Turkey

ETKİNLİK HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN

Telefon

08508001484

Twitter Hashtag

#cozumparkwebcast

 

Etkinlik düzenlenmiştir.

Sosyal medyada paylaş

Sponsor olmak ister misiniz?

Sponsor olmak istiyorum

Mail listemize kayıt olarak etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.