Huawei ALL Flash Veri Depolama Çözümleri ile Sınırları Zorlayın

Huawei ALL Flash Veri Depolama Çözümleri ile Sınırları Zorlayın
Huawei’nin OceanStor Dorado V3 all-flash depolama çözümü, kritik iş yükleri için endüstrinin NVMe depolama teknolojisini ilk olarak kullanan üreticilerden birtanesidir.

Uygulama performansını 3 kat arttıran ve 7 milyon IOPS işlem gücü performansı sağlamak üzere tasarlanan ve kritik sistemler için benzersiz bir performans sunan OceanStor Dorado, inline compression (Sıkıştırma), inline de-duplication, ve anlık görüntü özelliği açık iken, Huawei’nin FlashlinkTM teknolojisini kullanarak sadece 0,5 milisaniyelik tutarlı gecikme ile iş süreçlerini yönetir. RPO=0 ve RTO≈0 sağlamak için gateway’den bağımsız HyperMetro aktif-aktif çözüm sunan OceanStor Dorado, yüzde 99,9999 kullanılırlık elde etmek için 3DC çözümüne yükseltilebilir. Ayrıca, yüzde 50 oranında OPEX tasarrufunu sağlayarak müşterilerin yatırım geri dönüşlerini (ROI) arttıran 3:1 veri azaltma garantisine de sahiptir.
OceanStor Dorado V3'ün all-flash VDI çözümü, binlerce çalışma alanının hızlı bir şekilde konuşlandırılmasını destekler ve yoğun saatlerde sorunsuz kullanıcı deneyimi sağlar. VM (Sunucu Sanallaştırma) çözümü ise, çoklu iş sistemlerinin hızlı bir şekilde uygulanmasını destekler ve iş yükünden bağımsız olarak öngörülebilir, istikrarlı bir performans sağlar.

OceanStor Dorado V3, sektörde özellikle veritabanı sistemleri, sunucu sanallaştırma altyapıları ve SAP HANA gibi düşük gecikme (latency) ve yüksek performans gerektiren sistemler için uygundur.

  ETKİNLİK TARİHİ VE SAATİ

02.10.2018 10:00 - 02.10.2018 11:00

  ETKİNLİK YERİ

Online

ETKİNLİK HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN

 

Etkinlik düzenlenmiştir.

Sosyal medyada paylaş

Sponsor olmak ister misiniz?

Sponsor olmak istiyorum

ETKİNLİK SPONSORLARI

Mail listemize kayıt olarak etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.