HPE Synergy'nin Gücü Veri Merkezinde

HPE Synergy'nin Gücü Veri Merkezinde
Bilgi teknolojilerinin, karmaşa ve sürekli ek maliyetler anlamına gelmesi gerekmiyor. Çünkü Hewlett Packard Enterprise, mevcut kaynaklarınızı farklı iş yüklerine göre uyarlayabilmenizi sağlayan HPE Synergy ile BT altyapınızın DNA'sını değiştiriyor.
"Şekillendirilebilir Altyapı" çözümü HPE Synergy kendisini iş yüklerine göre şekillendiriyor. Bunu da bünyesinde barındırdığı ve adeta orkestra şefliği yapan bir bileşenle sağlıyor.
Veri depolama, ağ çözümleri, işlem gücü... Hangi noktada esnekliğe ihtiyacınız varsa, bu ihtiyacın en yoğun olduğu dönemlerde HPE Synergy kaynaklarını otomatik olarak şekillendiriyor. Kısacası, altyapı ihtiyacınızı sizin adınıza en verimli şekilde yönetiyor. Böylece atıl altyapı yatırımlarına gerek kalmadan iş yükleri ve süreçleriniz arasındaki sinerji maksimize ediliyor.
HPE'nin "Şekillendirilebilir Altyapı" vizyonunu ve bu vizyonun gerçeğe dönüştüğü "HPE Synergy" çözümünü daha yakından tanımak, konunun uzmanlarından bilgi almak üzere, 24 Ocak 2018 tarihinde düzenleyeceğimiz Webinar'ımıza davet ediyoruz.

  ETKİNLİK TARİHİ VE SAATİ

24.01.2018 10:00 - 24.01.2018 11:00

  ETKİNLİK YERİ

Online / Istanbul / Turkey

  KONUŞMACILAR

Hakan Uzuner , Türker ATA

ETKİNLİK HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN

Telefon

02165753674

 

Etkinlik düzenlenmiştir.

Sosyal medyada paylaş

Sponsor olmak ister misiniz?

Sponsor olmak istiyorum

ETKİNLİK SPONSORLARI

Mail listemize kayıt olarak etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.