HPE Synergy: Hem bulut tabanlı hem de geleneksel uygulamalar için hız ve esneklik

HPE Synergy: Hem bulut tabanlı hem de geleneksel uygulamalar için hız ve esneklik

COVID-19 salgını nedeniyle daha fazla kurumun dijital dönüşümü gündemine aldığı biliniyor. BT Altyapısının performans ve kontrolü ile bulutun esnekliği ve avantajları arasında köprü oluşturan Şekillendirilebilir Altyapı, tüm şirketler için önemli bir rekabet avantajı sunuyor. Operasyonel siloları ve kaynak silolarını ortadan kaldıran bu teknoloji, tek bir altyapı içinde geleneksel uygulamalar için stabilite ve güvenilirliğin yanı sıra, yeni web uygulamaları ve Bulut tabanlı uygulamalar için hız ve esneklik sağlıyor.


Şekillendirilebilir Altyapı için tepeden tırnağa tasarlanmış ilk platform olan HPE Synergy, BT ’nin talep üzerine yeni değer oluşturup sunmasını destekliyor. HPE Synergy, geleneksel iş yükleri için operasyonel karmaşıklığı azaltan, yeni uygulama ve hizmet türleri için operasyonel hızı artıran tek bir altyapı sunuyor. HPE Synergy, fiziksel ve sanal bilgi işlem, depolama ve yapı havuzlarını herhangi bir uygulama için herhangi bir yapılandırmada birleştirebilir. Genişletilebilir bir platform olarak HPE Synergy sanallaştırma Hibrit bulut ve DevOps gibi birçok farklı uygulamaya ve işletim modeline olanak tanır. Daha fazlası için sizleri webinarımıza bekliyoruz.


Web seminerine katıl ve etkinlik sonu yapacağımız çekilişte 300TL değerindeki amazon.com.tr hediye çekini kazanma şansı yakala.

  ETKİNLİK TARİHİ VE SAATİ

20.01.2021 10:00 - 20.01.2021 11:00

  ETKİNLİK YERİ

zoom.us / Istanbul / Turkey

ETKİNLİK HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN

Telefon

08508001484

Twitter Hashtag

#cozumparkwebcast

 

Etkinlik düzenlenmiştir.

Sosyal medyada paylaş

Sponsor olmak ister misiniz?

Sponsor olmak istiyorum

Mail listemize kayıt olarak etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.