Geleceği Yakalamak için SAP S/4HANA Dönüşümü

Geleceği Yakalamak için SAP S/4HANA Dönüşümü

Dijital dönüşüm pandemiyle birlikte hızına hız katarak ve yepyeni oluşumlara dönüşerek zamanın akışına adeta meydan okuyor.  Bu dönüşümü firma içinde birebir yöneten birim olarak BT ekiplerinin zamanla yarışı her geçen gün hız kazanırken, ana süreçlerinde SAP kullanan işletmelerin BT ekipleri için ise durum çok daha zorlayıcı.


SAP’ nin 2015 yılında duyurduğu üzere, mevcut SAP R/3 sistemlerini kurum içinde kullanmak isteyen SAP müşterileri, 2030 yılına kadar SAP S/4HANA dönüşümlerini tamamlamamaları durumunda SAP ‘den destek alamayacaklar. BT ekipleri için bunun anlamı, süregelen dönüşüm projeleri içerisinde mevcut tüm SAP altyapılarını SAP S/4HANA’ya geçiş projelerini önceliklendirme gerekliliğidir.


20 yıllık SAP altyapı ve 10 yıllık bulut deneyimi ile GlassHouse, SAP müşterilerine SAP S/4HANA dönüşümleri için tam destek sağlıyor. Dönüşüm sürecindeki tüm müşterilerine, Sistem Dönüşümü, ERP Altyapı Dönüşümü ve Yeni ve Yeniden kurulum olmak üzere 3 seçenek sunuyor. Kurum içi ve kurum dışı olmak üzere iki seçenek altında sunduğu bulut tabanlı SAP S/4HANA hizmetiyle işletmelere esneklik kazandırarak donanım ve sistem maliyetlerinden ciddi oranlarda tasarruf sağlıyor.


GlassHouse’un dijital dönüşüm, SAP S/4HANA dönüşümü yani Akıllı İşletmeye dönüşüm yolculuğunuzda sizlere nasıl destek olabileceğini öğrenmek ve aşağıdaki sorulara yanıt almak üzere web seminerimize bekleriz.


Web seminerimiz içerisinde aşağıdaki başlıkları inceleyeceğiz


-SAP S/4HANA’ya geçişte 4 kat artacağı öngörülen altyapı kaynaklarını nasıl optimize edebilirsiniz?

-SAP S/4HANA’ya dönüşümde zaman, maliyet, esneklik ve rekabet açısından avantaj sağlayacak bulut teknolojiler hangileridir?

-Dönüşümde hizmet alacağınız firmayı seçerken, sorgulamanız gereken sorular nelerdir?

-Ölçeklenen veya planlanan SAP HANA kapasitesinde nasıl gerçekçi öngörülerde bulunabilirsiniz?


Web seminerine katıl ve etkinlik sonu yapacağımız çekilişte 300TL değerindeki amazon.com.tr hediye çekini kazanma şansı yakala.


  ETKİNLİK TARİHİ VE SAATİ

17.11.2020 10:00 - 17.11.2020 11:00

  ETKİNLİK YERİ

zoom.us / Istanbul / Turkey

ETKİNLİK HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN

Telefon

08508001484

Twitter Hashtag

#cozumparkwebcast

 

Etkinlik düzenlenmiştir.

Sosyal medyada paylaş

Sponsor olmak ister misiniz?

Sponsor olmak istiyorum

Mail listemize kayıt olarak etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.