Fujitsu, DataCore ve Intel ile Yeni Nesil Veri Depolama Sistemi

Fujitsu, DataCore ve Intel ile Yeni Nesil Veri Depolama Sistemi

Fujitsu, DataCore ve Intel ile yeni Nesil Veri Depolama Sistemi sayesinde bulut depolama mimarilerinin iş sürekliliğini ve esnekliğini en üst düzeye çıkarıyor. Böylece veri depolama altyapınızı blok, dosya ve nesne tabanlı iş yükleriniz için yazılım tabanlı yeni nesil veri depolama çözümleriyle optimize edebilirsiniz. 


Gartner’ın bir araştırmasına göre 2024 yılına kadar dünyadaki verinin yüzde 50’si Yazılım Tanımlı Veri Depolama sistemleri üzerinde koşacak. Çünkü verinin hızla büyümesi, kullanım senaryolarının çoğalması ve değerinin artması; yönetim, esneklik, performans, depolama ve sürdürülebilirlik gibi konularda geleneksel yaklaşımların dışına çıkmayı zorunlu hale getiriyor. Yazılım ve donanım mimarilerindeki hızlı gelişim de bu sürece katkıda bulunuyor. 


Donanım tarafında Fujitsu PRIMERGY Sunucular ve Intel Optane SSD’ler ile yazılım tarafında DataCore’un SANSymphony ve Swarm çözümlerini birleştirdiğinizde geleceğin veri depolama mimarisi olan “Yazılım Tanımlı Veri Depolama” çözümüne bugünden sahip olacak; gelecekteki veri depolama ihtiyaçlarınızı şimdiden tasarlama şansı bulacaksınız. 


25 Mart 2021 Perşembe günü saat 10:00‘da distribütörümüz Exclusive Networks Türkiye tarafından Datacore ve ÇözümPark işbirliği ile düzenlenen ve geleneksel veri depolama sistemlerinin geleceğinin ele alınacağı webinar’ımızı izlemenizden ve sonrasında sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyarız.


  ETKİNLİK TARİHİ VE SAATİ

25.03.2021 10:00 - 25.03.2021 11:00

  ETKİNLİK YERİ

zoom.us / Istanbul / Turkey

ETKİNLİK HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN

Telefon

08508001484

Twitter Hashtag

#cozumparkwebcast

 

Etkinlik düzenlenmiştir.

Sosyal medyada paylaş

Sponsor olmak ister misiniz?

Sponsor olmak istiyorum

Mail listemize kayıt olarak etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.