F5 Networks, Web Uygulama Duvarıyla (WAF) Tanışma Zamanı

F5 Networks, Web Uygulama Duvarıyla (WAF) Tanışma Zamanı

Günümüzde, güvenli uygulama ve yama yönetimi gibi, güvenlik çözümleri olmasına rağmen, bir çok firma ataklara karşı savunmasız kalabiliyor. F5 Networks’ün sunduğu, Web uygulama güvenlik duvarı çözümü (WAF) ile güvenlik açıklarını gidererek, uygulamalarınızı veri ihlallerinden korur ve saldırıları durdurursunuz. F5 Advanced WAF ile de, ileri seviye bot korumasını, uygulama katmanı şifrelemesini, API'leri ve davranış analizini hedefleyen saldırılara karşı korunmanıza yardımcı olur.

F5 Networks ile, saldırganların çok kullandığı bot sistemlere karşı, proaktif savunma ile otomatik saldırıları durdurur; bot trafiğini tanımlar, filtreler ve davranışa dayalı tekniklerin bir kombinasyonunu kullanarak, fırsatçı saldırıların çoğunu ortadan kaldırabilirsiniz.

F5 Advanced WAF, uygulama davranışını otomatik olarak öğrenir ve ardından gelişmiş servis kesinti (DDoS) koşullarını belirlemek için sunucu davranışları ile kullanıcı davranışlarını birleştirir. Bu işlem ile gerçek kullanıcılar tarafında oluşturulmayan trafiği saptamayı sağlar.

  ETKİNLİK TARİHİ VE SAATİ

19.03.2020 10:00 - 19.03.2020 11:00

  ETKİNLİK YERİ

Online / Istanbul / Turkey

  KONUŞMACILAR

Hakan Uzuner , Aydın Nair

ETKİNLİK HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN

Telefon

08508001484

 

Etkinlik düzenlenmiştir.

Sosyal medyada paylaş

Sponsor olmak ister misiniz?

Sponsor olmak istiyorum

ETKİNLİK SPONSORLARI

Sponsor

Mail listemize kayıt olarak etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.