F5 Networks AWAF ile Bugünün ve Yarının En Gelişmiş Uygulama Güvenliği Mimarisi

F5 Networks AWAF ile Bugünün ve Yarının En Gelişmiş Uygulama Güvenliği Mimarisi

Web Uygulama Güvenliği (Web Application Firewall, WAF) yeni bir kavram olmasa da, günümüzde her zamankinden daha önemli bir hale geldi. Özellikle de dünyanın dört bir yanında şirketler, COVID-19 sürecini, nasıl yönetecekleriyle ilgili çözüm ararken, bu geçişe hazır olan firmaların bir adım öne geçtiğini hepimiz gözlemledik. Günümüz uygulamalar dünyasında; “Uygulama Güvenliğine Öncelik Vermek” bir işletmenin daha ileri gitmesine ve daha güvenli olmasına yardımcı olabilecek güçlü bir stratejidir.

Geleneksel network perimeter yaklaşımı ile uygulama güvenliğini sağlamak artık yeterli değildir. Uygulama teknolojilerinin her geçen gün gelişmesi;  Multi-Cloud ortamlarda devreye alınan uygulamaların artması ve mobil iş gücünün/ihtiyaçlarının öncelik kazanması ile, perimeter security (ağ çerçevesinin) güvenliği neredeyse tamamen ortadan kalkmıştır. F5 Networks “ASM” ile Uygulama güvenliğindeki liderliğini sürdürürken; ortaya koyduğu benzersiz özellikler ekleyerek geliştirdiği AWAF – Advanced WAF çözümü ile de bu liderliğini pekiştirmiştir.

Güvenli bir altyapının anahtarı, yalnızca bugünün değil, aynı zamanda yarının ihtiyaçlarına göre tasarlanmış bir Güvenlik mimarisi üzerine inşa edilen doğru teknolojiyi seçmek ve bu teknolojiyi en iyi şekilde uygulamaktır.

Web seminerine katıl ve etkinlik sonu yapacağımız çekilişte 300TL değerindeki amazon.com.tr hediye çekini kazanma şansı yakala.


  ETKİNLİK TARİHİ VE SAATİ

22.09.2020 10:00 - 22.09.2020 11:00

  ETKİNLİK YERİ

ZOOM / Istanbul / Turkey

  KONUŞMACILAR

Hakan Uzuner , Aydın Nair

ETKİNLİK HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN

Telefon

08508001484

Twitter Hashtag

#cozumparkwebcast

 

Etkinlik düzenlenmiştir.

Sosyal medyada paylaş

Sponsor olmak ister misiniz?

Sponsor olmak istiyorum

Mail listemize kayıt olarak etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.