Evden Çalışırken Güvenlik için Dikkat Edilecek 10 İpucu

Evden Çalışırken Güvenlik için Dikkat Edilecek 10 İpucu

Intsights İstihbarat Servisi ile, firmanızı hedef alan saldırıları, internetin her katmanında gözlem altında tutarak, bertaraf edebilirsiniz. 


Siber suçlular her zaman dünya çapındaki olaylardan yararlanır ve içinde bulunduğumuz durum farklı değildir. Derin bir bilgisi olmayan kötü niyetli şahıslar bile, otomatik araçları kullanarak rahatça siber saldırı gerçekleştirebilmektedir.  Böyle bir durumla karşılaşıldığında, Intsights hem saldırı öncesi tespiti, hem de saldırı sırasında görünürlüğünüzü artırarak, güvende kalmanızı sağlar. Intsights External Threat Platform’u gücünü aşağıdaki modüllerinden almaktadır:


‘Threat Command’ modülü, dış dünyadaki verilerinizi korumanıza yardımcı olur.

‘Threat Intelligence Platform’ ile, birçok farklı istihbarat servisinden en güncel IOC’lerinizi güvenlik ürünleriyle zenginleştirebilir ve tehditler hakkında detayları araştırabilirsiniz. 

‘Vulnerability Risk Analyzer‘ modülü ile verilerinizdeki, zafiyetlerinizde önceliklendirme yaparak hem zamanınızı verimli kullanırsınız; hem de tehdit seviyesi en yüksek zafiyetinizi ortadan kaldırabilirsiniz. 

‘Threat Orchestration’ modülü ile, birlikte tanımladığınız kural setleri ile, oluşan alarmlarınızı yönetebilir; dilerseniz sonrasında otomatik aksiyon alabilirsiniz.

  ETKİNLİK TARİHİ VE SAATİ

16.04.2020 14:00 - 16.04.2020 15:00

  ETKİNLİK YERİ

Online / Istanbul / Turkey

ETKİNLİK HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN

Telefon

08508001484

Twitter Hashtag

#cozumparkwebcast

 

Etkinlik düzenlenmiştir.

Sosyal medyada paylaş

Sponsor olmak ister misiniz?

Sponsor olmak istiyorum

ETKİNLİK SPONSORLARI

Sponsor

Mail listemize kayıt olarak etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.