ENBANTEC Siber Güvenlik Konferansı ve Sergisi

ENBANTEC Siber Güvenlik Konferansı ve Sergisi

ENBANTEC Siber Güvenlik Konferansı ve Sergisi (https://www.enbantec.com) etkinliği 04 Haziran 2024 tarihinde İstanbul’da düzenlenecektir. Siber Güvenlik, BT Güvenliği, Network Güvenliği, Veri Güvenliği, Bulut Güvenliği, Mobil Güvenlik, Son Kullanıcı Güvenliği ve Kimlik ve Erişim Yönetimi konferansın başlıca konu başlıklarıdır. ENBANTEC 2024 Konferansı’na Türkiye’den ve dünyanın birçok ülkesinden yoğun katılım beklenmektedir. ENBANTEC Konferansı, Bankacılık, Sigortacılık, Finansal Servisler, Perakende, Üretim, Holding, Telekomünikasyon, Sağlık, E-Ticaret, Ulaşım, Enerji , Teknoloji, Tüketici Ürünleri ve Otomotiv sektörlerine odaklanmaktadır. 

ENBANTEC Konferansı, konuşmacıların tecrübelerini, bilgi birikimlerini, vizyonlarını ve gelecek öngörülerini ziyaretçilerle paylaştığı bir platform sunmaktadır. Türkçe ya da İngilizce olarak yapılacak olan konferans konuşmaları simültane olarak Türkçe ya da İngilizce’ye çevrilecektir. Konferans sergi alanında sponsor firmaların tanıtım alanları bulunacaktır. Konferansa katılan sponsorlar çözümlerini ziyaretçilere tanıtma imkanı bulacaklardır.   

ENBANTEC Konferansı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için konferans web sitesini ziyaret edebilirsiniz:  https://www.enbantec.com 

  ETKİNLİK TARİHİ VE SAATİ

04.06.2024 08:30 - 04.06.2024 16:30

  ETKİNLİK YERİ

Radisson Blu Hotel / Istanbul / Turkey

ETKİNLİK HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN

Mail listemize kayıt olarak etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.