Dinamikler 2018

Dinamikler 2018
Adı İstanbul Proje Yönetimi Derneği (İPYD) ile özdeşleşen Dinamikler 2018, 19. Uluslararası Proje Yönetimi Kongresi, 12 - 13 Nisan 2018 tarihlerinde İstanbul Hilton Kozyatağı Otelinde gerçekleştirilecek. Kongre kapsamında ayrıca 11 Nisan 2018 tarihinde Çevik Portföy Yönetimi Çalıştayı ve 14 Nisan 2018 tarihinde ulusal ve uluslararası inşaat sektörü profesyonellerinin yer alacağı 2. İnşaat Yönetimi Zirvesi gerçekleştirilecek.

Kongre ve Zirve kapsamında farklı sektörlerden 500’ü aşkın proje yöneticisi ve üst düzey yöneticinin katılacağı ve 20'nin üzerinde genel/paralel oturumun gerçekleştirileceği kongrede, 50’nin üzerinde seçkin konuşmacı iletişim, yazılım, inşaat, üretim, enerji başta olmak üzere farklı alanlarda edindikleri proje yönetimi bilgi birikimlerini ve tecrübelerini katılımcılarla paylaşılacak.

Proje yönetimi alanında edinilmiş değerli bilgilerin ve tecrübelerin aktarılacağı kongre, çalıştay ve zirve hakkında detaylı bilgilere www.dinamikler.org adreslerinden ulaşılabilir.

Güçlü marka destekleriyle gerçekleştirilecek olan Dinamikler 2018 | 19 Uluslararası Proje Yönetimi Kongresi, Çevik Portföy Yönetimi Çalıştayı ve 2. İnşaat Yönetimi Zirvesi’nde siz de yerinizi alın.

Dinamikler Hakkında
Proje yönetimi alanındaki akademik ve teknolojik gelişmelerin tartışılması, güncel araştırma-geliştirme bulgularının paylaşılması, proje yönetimi süreçlerinde elde edilen kazanımların aktarılması ve kongre çerçevesinde uluslararası ölçekte kamu ve özel sektör kuruluşu temsilcileri ile akademisyenleri bir araya getirerek, karşılıklı bilgi ve tecrübe paylaşımı ve tartışma platformu oluşturması ve kendi alanlarında başarılı olmuş projelere yer verilmesi amacıyla her yıl İPYD (İstanbul Proje Yönetim Derneği) tarafından Dinamikler Uluslararası Proje Yönetimi Kongresi düzenlenmektedir.
Ülkemizdeki ilk ve en büyük proje yönetimi kongresi olan, yurtiçi ve yurtdışından başta iletişim, bilişim, inşaat ve taahhüt, finans, sağlık, savunma sanayi olmak üzere çok sayıdaki proje yönetimi profesyoneli tarafından öncelikli olarak tercih edilen Dinamikler kongresinde, sponsor kuruluşlar tarafından sektörel ihtiyaçlara yönelik özel tanıtım ve sunum imkanları da sağlanmaktadır.

  ETKİNLİK TARİHİ VE SAATİ

11.04.2018 09:00 - 14.04.2018 17:00

  ETKİNLİK YERİ

İstanbul Hilton Kozyatağı Otel / Istanbul / Turkey

ETKİNLİK HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN

Telefon

0216 414 44 95

 

Etkinlik düzenlenmiştir.

Sosyal medyada paylaş

Sponsor olmak ister misiniz?

Sponsor olmak istiyorum

Mail listemize kayıt olarak etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.