Dijital Pazarlama Stratejileri Webinarı

Dijital Pazarlama Stratejileri Webinarı

Dünya’da her geçen gün daha fazla önem kazanan, hem markaların hem de tüketicilerin daha fazla tercih eder hale geldiği dijital platformlar, dijital pazarların da gelişmesine ve buralardaki rekabetlerin de o oranda artmasını sağlıyor. İnternet üzerinde yapacağınız çalışmaları planlamak ve yıl içerisinde ne tür pazarlama çalışmaları yapacağınızla ilgili stratejiler geliştirmeniz, işinizi daha iyi yönetmenizi sağlarken, pazarlama bütçenizi de daha etkin bir şekilde yönetmenize yardımcı olur. 

Bu etkinliğimizde katılımcılarımızın, şirketleri için dijital varlıklarını nasıl yönetecekleri, bu yönetimde hangi konulara ihtiyaç duyabilecekleri, dijital pazarlama stratejisi hazırlarken bilmeleri gereken en önemli adımlar neler gibi konuları eğitmenimiz Hakan Akben anlatılacaktır.

Ayrıca Arena olarak dijitalleşme yolunda, dijital varlıklarını yönetme konusunda iş ortaklarımıza sunduğumuz Digital Check-up projemizle nasıl bir imkan sağladığımızdan bahsedeceğiz.

Arena ve Huawei sponsorluğunda olan bu etkinliğimizde her iki markamızdan yöneticilerimiz, ekiplerimizden, proje yönetim süreçlerimizden, kurumsal çözümlerimizden vb. konulara da değinecektir.

Ödüllü yarışma ve sürpriz hediyeler ile sona erecek bu etkinliğimizi sakın kaçırmayın!

Konuşmacılar:

Aslıhan Kılıç – Arena Ürün Grup Satış Müdürü

Burak Bıçakhan – Huawei Enterprise Türkiye, CTO

Hakan Akben – Eğitmen

Hakan Uzuner – Çözümpark Profesyonel Hizmetler Direktörü

  ETKİNLİK TARİHİ VE SAATİ

09.11.2021 14:00 - 09.11.2021 15:45

  ETKİNLİK YERİ

zoom.us / Istanbul / Turkey

ETKİNLİK HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN

Telefon

08508001484

Twitter Hashtag

#cozumparkwebcast

 

Etkinlik düzenlenmiştir.

Sosyal medyada paylaş

Sponsor olmak ister misiniz?

Sponsor olmak istiyorum

Mail listemize kayıt olarak etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.