Digital Impact, İstanbul Digital Dönüşüm Fuarı ve Zirvesi

Digital Impact, İstanbul Digital Dönüşüm Fuarı ve Zirvesi
Günümüzde teknolojide yaşanan baş döndürücü gelişmeler hayatımızı sürekli olarak etkilemekte ve iş yapış şekillerimizi değiştirmektedir. Yaşanan bu değişmeler sadece normal yaşantımızı değil, davranışlarımızı ve kültürümüzü de değiştirmektedir. M.Ö. 535-475 yılları arasında bu topraklarda-Efes’te- yaşayan Herakletios’un söylediği gibi aslında “Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir”.

Toplumların yüzyıllardır yaşadığı değişim son yıllarda teknolojinin de etkisiyle daha kısa sürelerde etki etmeye başlamıştır. Yaşanan değişimin sanayide, ekonomide, haberleşmede ,sosyal hayatta ve diğer tüm alanlarda etkisini gün geçtikçe daha çok yaşıyoruz.

Peki bu yaşanan değişime nasıl ayak uyduracağız. Ya da değişime göre hareket etmeyip yok mu olacağız. İşte bu nedenle 28 – 30 Kasım 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenecek “DIGITAL IMPACT FUARI” bu yaşanan değişimlerin hayatımıza olan etkilerini ve ne yapmamız gerektiğini 3 gün boyunca siz değerli katılımcılara sunacak.
Bu yıl düzenlenecek Digital Impact fuarı çerçevesinde yaşanan Digital Etkinin,

-Sanayiye,
-Ekonomiye,
-Haberleşmeye olan yansımaları tüm yönleri ile ortaya konulacak. Bu kapsamda sektörlerin uzmanları tarafından yapılacak sunum ve konuşmalarla yaşanan değişimleri yakından izleyebilecek ve bu değişime karşın ilerlememiz gereken yol haritası ve “Dijital Dönüşüm Gerçekleşiyor. Peki ben(sahış, kurum, vatandaş ve ülke olarak) ne yapmalıyım?” sorusuna yanıt aranacak.

3 gün boyunca sürecek fuar kapsamında Dijital Sanayi ve Endüstri 4.0, Dijital Ekonomi, 5G ve Nesnelerin Interneti temalarında siz değerli ziyaretçilerimize uzmanların değerli sunumları ve bu konularda ürün ve hizmet üreten firmaların çözümlerine ulaşabileceksiniz.
Değişimi sofistike kavramlarla değil, bizzat yaşayarak ve öğrenerek görün.

Digital Impact Sizleri Bekliyor.

  ETKİNLİK TARİHİ VE SAATİ

28.11.2019 10:30 - 30.11.2019 18:30

  ETKİNLİK YERİ

İstanbul Fuar Merkezi 2. Hal / Istanbul / Turkey

ETKİNLİK HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN

Telefon

03125571909

 

Etkinlik düzenlenmiştir.

Sosyal medyada paylaş

Sponsor olmak ister misiniz?

Sponsor olmak istiyorum

Mail listemize kayıt olarak etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.