DevFest 17 Antalya Etkinliği

DevFest 17 Antalya Etkinliği
Etkinlikte Sizleri Neler Bekliyor?

DevFest Antalya 17 Etkinliğinde onlarca oturum ile yüzlerce kişiyi bir araya getireceğiz. 21 konuşmacı, 4 farklı salon, çeşitli konuşmalar, workshoplar ve çok daha fazlasını bulabileceğiniz bir etkinlik olacak. Konuşmalar dışında workshop salonunda toplam 5 workshop yapılacaktır. Etkinliğe bilgisayarı ile gelip workshop’a katılmak isteyenler workshop salonlarında kod yazıyor olacaklar.

Etkinlik hakkında detaylı bilgiyi https://devfest-antalya.firebaseapp.com/ bulabilirsiniz.
Sponsor olarak konferansı desteklemek isterseniz buradan bakabilirsiniz.

Etkinliğe Kimler Katılabilir?

GDG Antalya ekibinin düzenlediği etkinliklerden en büyüğü olan DevFest Antalya 17 etkinliğine Antalya’daki tüm üniversitelerde Mühendislik, İktisat ve İşletme Fakültelerinden öğrenciler, Ar-Ge firma çalışanları, Antalya ve çevre illerdeki teknoloji girişimcileri, lise öğrencileri başta olmak üzere yazılım dünyasına merak duyan herkes katılabilir.


GDG ANTALYA NEDİR?

Google Developers Group (GDG), büyük bir tutkuyla Google teknolojileri hakkındaki deneyimlerini paylaşan gönüllü geliştiricilerden oluşan bir topluluktur. GDG Antalya olarak 2017 yılında organize edeceğimiz etkinlik ile amacımız Antalya’nın geliştirici, bilişim ve teknoloji potansiyelini ortaya koymaktır. Diğer bir amacımız da teknoloji ile ilgilenen insanları teşvik etmek ve onlara destek olmaktır.

DEVFEST NEDİR?

DevFest, Google Developer Grouplarının Eylül ile Aralık ayları içerisinde dünyanın birçok şehrinde düzenlediği etkinliklere verilen isimdir. 2013 yılında İstanbul’da başlayarak, Ankara, Eskişehir ve İzmir’de gerçekleştirilen ve artık Antalya’da da devam eden DevFest, teknolojiye meraklı, yazılım geliştirmeye gönül vermiş binlerce kişiyi Türkiye’den ve dünyadan profesyonel isimlerle bir araya getirmiştir.

  ETKİNLİK TARİHİ VE SAATİ

23.12.2017 09:30 - 23.12.2017 17:30

  ETKİNLİK YERİ

Akdeniz Üniversitesi Edebiyat Fakültesi / Antalya / Turkey

ETKİNLİK HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN

 

Etkinlik düzenlenmiştir.

Sosyal medyada paylaş

Sponsor olmak ister misiniz?

Sponsor olmak istiyorum

Mail listemize kayıt olarak etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.