Dell Network Ürünleri ile Esnekliği ve Yeniliği En Üst Seviyeye Çıkartın

Dell Network Ürünleri ile Esnekliği ve Yeniliği En Üst Seviyeye Çıkartın

Yeni nesil Dell EMC network ürün ailesi, yeni nesil kampus ve veri merkezi cihazları, yeni nesil network işletim sistemi olan Dell EMC SmartFabric OS10 ile artık çok daha yetenekli. Dell EMC, kampüs, geniş alan ve veri merkezi ağlarınız için kullanılabilecek çeşitli ürünlerle kurumsal iş ihtiyaçlarınıza eksiksiz ve kararlı çözümler sağlamaktadır. Eğer sizde Dell EMC Network ürün ailesinin yeteneklerini görmek istiyorsanız bu web seminerini kaçırmayın.


Web seminerimiz aşağıdaki başlıkarda sizlere bilgi sunacaktır;


•           Yeni nesil 1/2.5/5/10 gb/s kampus ağ çözümleri. Pratiklik ve entegrasyon rahatlığı sağlayan, kurumsal her ortama uygun rekabetçi mimariler.

•           SDWAN ailesi - virtual Edge platform, Velocloud ve Versa networks. Yeni nesil geniş alan ağı ve güvenlik çözümleri.

•           10/25/40/100/400gb/s veri merkezi anahtarları ve underlay çözümleri. En yüksek performansın, sürprizler barındırmayan endüstri standardı protokoller ile elde edilmesi.

•           Planlama/Otomasyon yazılımları. Kendi veri merkezi ağınızı tasarlayabileceğiniz, otomatik olarak yönetebileceğiniz çözümler (Fabric Design Center, VxRail/Isilon/ MX SmartFabric services ve SmartFabric director)


  ETKİNLİK TARİHİ VE SAATİ

10.03.2020 10:00 - 10.03.2020 11:00

  ETKİNLİK YERİ

Online / Istanbul / Turkey

ETKİNLİK HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN

Telefon

08508001484

 

Etkinlik düzenlenmiştir.

Sosyal medyada paylaş

Sponsor olmak ister misiniz?

Sponsor olmak istiyorum

ETKİNLİK SPONSORLARI

Sponsor

Mail listemize kayıt olarak etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.