CloudTalk Online

CloudTalk Online

Avrasya'nın en büyük dijital teknolojileri konferans ve fuarı CloudTalk Online | MatchMaking Summit 29 Eylül 2020, Salı günü gerçekleşecek. 20 farklı ülkeden 3 bine yakın IT profesyonelini ağırlayacak etkinlikte 50+ cloud profesyoneli sahne alacak ve sanal fuayede 100'e yakın teknoloji devi katılımcılarla buluşacak. Sınırları tamamen kaldıran, bire-bir iletişimi ön plana çıkartan ve tamamen açık katılımcı datası ile tüm paydaşlarına maksimum networking ve lead edindirmeyi hedefleyen bir eşleştirme zirvesi olan CloudTalk Online'da yerinizi erkenden ayırtın.


Kimler Katılacak?


C-Level yöneticiler, yöneticiler, IT uzmanları, IT danışmanları, network yöneticileri, sistem yöneticileri, güvenlik yöneticileri, geliştiriciler, yazılımcılar, ürün yöneticileri, IT danışmanları, satış ve iş geliştirme yöneticileri bu etkinliğin katılımcıları arasında yer alacak.


Fuaye Alanında Kimler Olacak ?


Cloud servis sağlayıcıları, orta ve büyük ölçekli IT şirketleri, internet servis sağlayıcılar ve telekom operatörleri, veri merkezi şirketleri, hosting ve domain firmaları, SaaS firmaları, sistem entegratörleri, yazılım bayileri fuaye alanında yerini alacak.


Neler Konuşulacak?


CloudTalk Online’de cloud sektörünün nabzı tutulurken, cloud ekosisteminin geleceğini belirleyecek, aşağıda sıralanan bir çok konu ve kavram ile teknolojide yaşanan son gelişmeler masaya yatırılacak.


Hyperscaling

Hyperconverged Infrastructure

Next Generation DX

Multi-Cloud Management

Hybrid Cloud

Connectivity & Networking

Server Monitoring

Datacenter Transformation

Cloud Backup

Serverless

Docker

Kubernetes

Cloud Security

Container Technologies

DX Strategies

Software Defined Storage

Cloud Development


  ETKİNLİK TARİHİ VE SAATİ

29.09.2020 08:30 - 29.09.2020 18:00

  ETKİNLİK YERİ

Online / Istanbul / Turkey

ETKİNLİK HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN

Telefon

+905374844563

 

Etkinlik düzenlenmiştir.

Sosyal medyada paylaş

Sponsor olmak ister misiniz?

Sponsor olmak istiyorum

Mail listemize kayıt olarak etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.