Azure IT Camp - Ankara

Azure IT Camp - Ankara
Davetlisiniz!

Sizi, Microsoft teknoloji uzmanları tarafından verilecek olan ve IT Profesyonellerine özel olarak oluşturulan Bulut Altyapısında en son yenilikler: Microsoft, Açık Kaynak ve diğer teknolojilerde veri merkezi esnekliğini nasıl artırabilirsiniz etkinliğine davet ediyoruz.

Neler Öğreneceğim?

Var olan kaynaklarınızla yeni teknolojileri kullanabilmek için veri merkezinizin esnekliğini ve kapasitesini artırmayı öğrenin. Güvenlik, kontrol, güvenilirlik ve ölçeklenebilirlik değerlerinden vazgeçmeden var olan data center ile bulut çözümlerini birleştirmek için gereken yetkinliğe sahip olmak bu ücretsiz bir günlük eğitim ile mümkün. Gelişmiş Azure altyapı servislerinin Açık Kaynak, Microsoft ya da diğer platformlar arası üretkenliğinizi maksimumda tutarak size nasıl güvenilir data erişimi sağladığını deneyimleyin.

Eğitim İçerikleri

Microsoft Uzmanlarına katılın ve;
• Azure Site Recovery ile felaket senaryolarını nasıl daha iyi yönetirsiniz
• Farklı iş yükleri için, bulutta sanallaştırma performansını iyileştirmeyi
• Azure Resource Manager şablonları ve GIT ile daha hızlı ve kolay yayılım
• Performansı arttırmak ve Azure Networking altyapısı ile güvenliği iyileştirmek için hesaplama ve depo altyapısını tasarlamayı
• Azure Active Directory üzerinden kimlik çözümleri ile güvenli data erişimini desteklemeyi
• Altyapınızdaki PowerShell ve DSC uzantıları kullanarak gelişmiş otomasyon ile hataları ve harcanan zamanı en aza indirgemeyi öğrenin.


Bu etkinlik Windows 10, Windows Server 2016 ve girişim mobilite çözümlerine de odaklanan Microsoft IT Innovation Series'in bir parçasıdır. Daha fazla bilgi almak için; Microsoft IT Innovation Series sitesini ziyaret edin. #InnovateIT hashtagi ile paylaşımlar yapın ve bu ücretsiz etkinliğe katılın.

Ücret
Bu etkinlik Microsoft Türkiye ofisi tarafından size ücretsiz olarak sunuluyor.

  ETKİNLİK TARİHİ VE SAATİ

19.04.2016 09:30 - 19.04.2016 15:30

  ETKİNLİK YERİ

Sheraton Hotel / Ankara / Turkey

ETKİNLİK HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN

 

Etkinlik düzenlenmiştir.

Sosyal medyada paylaş

Sponsor olmak ister misiniz?

Sponsor olmak istiyorum

ETKİNLİK FOTOĞRAFLARI

Mail listemize kayıt olarak etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.