AWS benzeri Bulut Altyapı Platformuna Şirket İçinde Sahip Olun!

AWS benzeri Bulut Altyapı Platformuna Şirket İçinde Sahip Olun!

AWS benzeri modern, yüksek performanslı ve çok daha gelişmiş özelliklere sahip, amaca özel Sanal Sunucu, Konteyner, GPU, Veri Tabanı ortamlarına kendi veri merkezlerinizde hiçbir ön yatırım gerekmeden ve üreticinin 7/24 izleme ve yönetimi ile sahip olduğunuzu düşünün. 

Evet, Zadara’nin Edge Cloud çözümü tam da bunu sağlıyor. İhtiyacınız olan donanım kaynakları, yazılımlar ve 7/24 üretici desteği tek bir platformda size ön yatırım gerektirmeden sağlanır ve cihazların montajı sonrası 1 iş günü içinde Edge Cloud platformunu kullanmaya başlayabilirsiniz. Edge Cloud platformu, hiper bulutlar gibi Cloud-Native özelliklere sahiptir ve gerçek bulutun gücünü tesis içinde ortaya çıkarmanızı sağlar. Bu platform hem teknoloji hem de alternatif çözümlere göre ciddi maliyet avantajı sağlayarak zorlu rekabet şartlarında birkaç adım önce olmanızı sağlayacaktır.

Edge Cloud platformu, gelişmiş servislerinin yanı sırsa Layer 3, Layer 7 Load Balancer, Auto-Scale Group ve Terraform desteği vb. özellikleri ile AWS benzeri bulut altyapı deneyimini tesis içinde yaşamanızı sağlar. Edge Cloud platformu ayrıca Silver ve Platinum serisi CPU’lar ve NVMe, SAS SSD, NL-SAS disk türleri ile çeşitli sektörler ve her ölçekteki işletmenin performans ve kapasite ihtiyaçlarını tek çözümde karşılar.

  ETKİNLİK TARİHİ VE SAATİ

29.09.2022 10:00 - 29.09.2022 11:00

  ETKİNLİK YERİ

zoom.us / Istanbul / Turkey

ETKİNLİK HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN

Telefon

08508001484

Twitter Hashtag

#cozumparkwebcast

 

Etkinlik düzenlenmiştir.

Sosyal medyada paylaş

Sponsor olmak ister misiniz?

Sponsor olmak istiyorum

Mail listemize kayıt olarak etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.