Arena ile yerli ve milli 3D yazıcı üreticimiz Zaxe 3D güçlerini birleştiriyor

Arena ile yerli ve milli 3D yazıcı üreticimiz Zaxe 3D güçlerini birleştiriyor

Hayatımızın her alanında daha fazla öne çıkan 3D yazıcılar artık her kesim için uygun fiyatları ve herkes için kolaylaşan kullanımlarıyla dünyada her eve ve her iş yerine girmeye başladı. Zaxe de üretimdeki 3D yazıcı modellerine ek olarak bu aydan başlayarak sırayla  piyasaya sunacağı 4 yeni modeliyle bu artan talebe her segmentte karşılık vermeye Arena işbirliği ile hazırlanıyor.


Amerika'da 2 yıl sonra 20 milyar doları aşması beklenen 3D yazıcı sektörü 2020 yılını Türkiye'de sadece 30 milyon dolara ulaştı. 2021 yılından başlayarak, Facebook, notebook kullanımı, akıllı telefon kullanımında olduğu gibi, Türkiye'deki teknoloji kullanıcıları geriden gelerek 3D yazıcı alımında da dünyadaki öncü pazarlardan biri olacaktır.


Zaxe 3D sizlerin de desteği ile pandemi döneminde siperlik basımıyla ülke çapında farkındalığı ciddi oranda artan sektördeki lider pozisyonunu sizlerle güçlendirmeye hazır. Arena ve Zaxe olarak yeni ürün gamı, teknolojik farklarını, yeni satış sonrası kurulum ve destek yapısındaki tüm gelişmeleri ülkemizde ilk olarak sizlerle paylaşmak istiyoruz.

  ETKİNLİK TARİHİ VE SAATİ

15.04.2021 10:00 - 15.04.2021 11:00

  ETKİNLİK YERİ

zoom.us / Istanbul / Turkey

ETKİNLİK HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN

Telefon

08508001484

Twitter Hashtag

#cozumparkwebcast

 

Etkinlik düzenlenmiştir.

Sosyal medyada paylaş

Sponsor olmak ister misiniz?

Sponsor olmak istiyorum

Mail listemize kayıt olarak etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.