5. Turizm Teknolojileri Günleri

5. Turizm Teknolojileri Günleri

Türkiye Bilişim Derneği Antalya Şubesi Bilişim Dünyasını 26-27 Ekim Cumartesi günü Antalya’da bir araya getiriyor.


 


Çağdaş, refah düzeyi yüksek bir Türkiye özleminin gerçekleşmesi yolunda 48 yıldır yılmadan büyük bir özveriyle çalışan 14.000 i aşkın üyeli ve Kamu Yararına Dernek Statülü Türkiye Bilişim Derneği’nin (TBD) 2008 yılında kurulan Antalya Şubesi tarafından gerçekleştirilecek olan ve bilişime taraf tüm kesimlerin yer aldığı; ‘’ 5. TURİZM TEKNOLOJİLERİ GÜNÜ’’, 26 - 27 Ekim 2019 tarihlerinde Kervansaray Lara Otel'de gerçekleşecektir.


 


Teknoloji lideri sponsor konuşmacılarının yanı sıra kendi alanında uzman 7 konuşmacıyla bilişim profesyonellerinin yeni trendleri ve teknolojileri takip etmelerine katkı sağlayacak. Etkinliğe 600'den fazla bilişim profesyonelinin katılımı bekleniyor. Ayrıca etkinlikte bir birinde güzel 20.000 TL değerinde hediye dağıtılacaktır.


 


Etkinlikte yer alacak sunumlarda “Bilişim Teknolojilerin Geleceği”, “Siber Güvenlik”, “Kişisel Verilerin Korunması”, “Yerli Bilişim Endüstrisi’nin geliştirilmesi ve Milli Yazılımlar”, “Dijital Pazarlama ve Turizm Sektörü”, “Bilgi Güvenliği”, “Turizm Yazılımları”, “Kişisel Gelişim”, “Turizm ve Sağlık”, “Dijital Endüstri” gibi konular detaylı bir şekilde ele alınarak “Lider ve Güçlü Antalya” için Bilişim alanında atılması gereken adımlar, strateji ve politikalar tartışılacaktır.


 


Etkinliğimize katkı ve katılımlarınızı bekliyoruz.


 


35 Teknoloji Firmasının ürünlerinin de kendilerine ayrılan alanda tanıtılacağı etkinlik ücretsiz olup, etkinliğe katılım için www.turizmteknolojilerigunu.com inkinden kayıt olunması gerekmektedir.

  ETKİNLİK TARİHİ VE SAATİ

26.10.2019 09:30 - 27.10.2019 14:00

  ETKİNLİK YERİ

Kervansaray Hotel Lara / Antalya / Turkey

ETKİNLİK HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN

 

Etkinlik düzenlenmiştir.

Sosyal medyada paylaş

Sponsor olmak ister misiniz?

Sponsor olmak istiyorum

ETKİNLİK FOTOĞRAFLARI

Mail listemize kayıt olarak etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.