4.CIO Zirvesi & CIO Ödül Töreni

4.CIO Zirvesi & CIO Ödül Töreni

Türkiye’nin önde gelen kurumlarının CAO’larının davetli olduğu CIO’20 de 200’den fazla misafir sektörün ritmini birlikte belirlerken yılın en başarılı CIO’ ları bu özel günde onurlandırılacak.


360 CNP Event tarafından hazırlanan İstanbul Okan Üniversitesinin içerik danışmanlığını yaptığı ana teması Değişimi Yönetmek & Yıkıcı Bilişim Teknolojileri ile Transformasyon parolasıyla düzenleyeceği       4. CIO Zirvesi & CIO Ödül Töreni | 14 Nisan 2020 tarihinde İstanbul Hilton Maslak Hotel’de gerçekleştirilecektir.


Türkiye çeşitli alanlarda etkinlikler düzenleyen aynı zaman da kurumsal etkinlik hizmeti veren 360 CNP Event tarafından organize edilen 4. CIO Zirvesi & CIO Ödül Töreni | 14 Nisan 2020 tarihinde İstanbul Hilton Maslak Hotel’de gerçekleştirilecektir.


Sektör Otoriteleri! deneyimlerini paylaşacak; Albayrak Holding, Aruba, Atasay Kuyumculuk, Binovist, CarrefourSA, E-Bebek, HPE, Koçtaş, MechSoft, ManeXtr, Onur Market, T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu ve Yıldız Holding markalarının temsilcileri konuşmacı olarak yer alacak. 

25’i aşkın konuşmacının, yaklaşık 200 civarı üst düzey delegenin katılımı ile birlikte Türkiye'nin en etkili CIO, IT ve BT liderlerinin oluşturduğu; IT Retail, CIO Turkey, Teknolojik Grup, CIO Grup üyelerinin iştirakiyle gerçekleşecektir. 

SEKTÖR OTORİTELERİ YILIN ENLERİNİ BELİRLENİYOR! Her biri kendi alanında uzman isimlerden oluşan; BT Haber, Bilkent Cyberpark, Beze Group, Boğaziçi Üniversitesi, Çözüm Park Bilişim, Dünya Gazetesi, İstanbul Okan Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, Samsung, Teknolojide Kadın Derneği, TOBB Portali, Teknolojik Grup markalarının yöneticilerinden oluşan jüri komitesi tarafından değerlendirilecek ödül törenin de hayata geçirdikleri projelerle şirketlerine değer katan teknoloji liderleri 7 kategoride CIO’20 Kapsamında düzenlenecek olan CIO Ödül Töreni ile onurlandırılacaktır.


Gündem; Zirvede Yıkıcı Teknolojilerde İnovasyon Yönetimi, Dijital Dünyada Güvenlik: Yıkıcı Hızda Siber Güvenlik, Yapay Zekâ ile Akıllı Sistemler ve Fark Yaratan Çözümler vurgulanırken müşteri odaklı Dijitalleşmek mi? Dijitalleşmemek mi? 


Konferansın hedeflerinden bazıları; Türkiye'nin hızla gelişen dijital dönüşüm ortamının geliştirilmesi ve yarının stratejilerinin şekillendirilmesi adına başarılı yöneticilerden bugünün trendlerini ve geleceğin teknolojilerini yakalamak, yeni iş modelleriyle birlikte, titiz öngörülere nasıl eriştiklerini ve herkesten önce uygulamaya geçirecekleri başarı garantili hareket planlarını nasıl yarattıklarını öğrenmek için şimdiden yerinizi ayırtın.  Beklentiniz ister belirli bir stratejinin uygulamasını sağlamak, ister maliyetlerini optimize etmek olsun, 20 farklı sektörden 200’ ün üzerinde şirket profesyonelleri ile stratejik bilgi alışverişi, deneyim, networking ve eş düzey kişilerin direk irtibata geçmesine zemin sağlamaktadır. 


Konferansın tüm güncel detaylarına www.360cnp.com linkinden ulaşılabilecek.

Ödül Töreni tüm güncel detayına www.360cnp.com linkinden ulaşılabilecek.

Ücretsiz Kayıt Olmak ve Bilgi için [email protected] +90 212 54 360 55



  ETKİNLİK TARİHİ VE SAATİ

14.04.2020 09:00 - 14.04.2020 18:00

  ETKİNLİK YERİ

Hilton Maslak / Istanbul / Turkey

ETKİNLİK HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN

Telefon

+90 212 54 360 55

Websitesi

www.360cnp.com

 

Etkinlik düzenlenmiştir.

Sosyal medyada paylaş

Sponsor olmak ister misiniz?

Sponsor olmak istiyorum

Mail listemize kayıt olarak etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.